Про нашу компанію

Вже кілька років наша команда займається поставками косметологічного обладнання, вносячи свій вклад в розвиток індустрії краси та здоров’я. Протягом всього часу ми послідовно та методично ведемо активну творчу роботу в цьому вибраному нами напрямку.

У своїй роботі ми покладаємося на головні для нас принципи і цінності — професіоналізм, порядність, відповідальність та прагнення до досконалості. Наша робота направлена на розширення зони присутності компанії на ринку, впровадження нових технологій, формування та зміцнення позитивного іміджу компанії.

Ключовими перевагами нашої компанії є надання послуг з якісного підбору і поставки обладнання будь-якої складності для салонів краси, косметологічних кабінетів, медичних центрів і клінік. Наша команда забезпечить професійний підхід до клієнта, допоможе в організації маркетингових акцій та надасть кваліфіковане сервісне обслуговування.

Ми відкриті для співпраці та нових контактів, а також прикладаємо всі зусилля, щоб виправдати найвищі очікування наших партнерів.

Ми не просто виконуємо свою роботу, — ми даруємо своїм партнерам відчуття надійності та впевненості на всіх етапах співпраці!

Наші переваги

  • Ідеальна якістьВсі товари ми купуємо у надійних, багаторазово перевірених постачальників. Ми працюємо лише з тими з заводами-виробниками, які мають сильну технічну базу та власні інженерні цехи. Ви можете бути впевнені в якості придбаних вами приладів.
  • Обов’язкове тестуванняПеред відправкою приладу замовнику ми обов’язково тестуємо його. Кожен апарат проходить триденне тестування в нашому власному сервісному центрі. Ми перевіряємо всі вузли-агрегати і виконуємо тестовий запуск. Це виключає ризик того, що вам попадеться неякісний або бракований прилад.
  • Безкоштовна доставка і навчання в подарунокРазом з приладом ви отримаєте безкоштовне навчання у практикуючого лікаря-косметолога з вищою освітою. Після навчання вам видадуть сертифікат, що дозволяє виконувати весь спектр процедур на апараті. Доставку придбаного вами приладу ми виконаємо за свій рахунок.